Rozwiązanie kompletacji głosowej Zebra TekSpeech Pro umożliwia wykorzystanie intuicyjnych komend głosowych w procesie kompletacji.

 

Zastosowanie rozwiązania umożliwia osiągnięcie:

 

35% wzrost efektywności

80% wzrost dokładności

 

- Najlepszy w tej klasie, elastyczny system rozpoznawania mowy niezależny od mówcy. System TekSpeech Pro daje użytkownikom prawdziwą niezależność od osoby mówiącej, eliminując potrzebę uczenia urządzeń mowy indywidualnych użytkowników. Ponadto użytkownicy mogą mówić naturalnie, a TekSpeech potrafi rozpoznać i przetworzyć każde słowo niezależnie od akcentu lub tempa mówienia. Co więcej, gdyby dane zastosowanie w przyszłości wymagało określonych słów, których indywidualny użytkownik mógłby nauczyć system lepiej, funkcja zaawansowanej adaptacji daje użytkownikom elastyczną możliwość nauczenia systemu tych słów lub fraz w ułamku czasu wymaganego przez systemy konkurencyjne. W rezultacie użytkownik otrzymuje to, co najlepsze z obu systemów – najwyższej klasy niezależność od osoby mówiącej bez poświęcania elastyczności związanej z trybem dostrojenia do osoby mówiącej.

- Prawdziwa swoboda wyboru urządzenia. TekSpeech Pro Zebra Technologies pozwala wybierać z dużej oferty urządzeń wielofunkcyjnych. Seria WT urządzeń Zebra, to prawdziwie wielofunkcyjne urządzenie obsługujące kompletację głosową, ale oferujące wyświetlacz i klawiaturę oraz możliwość dodawania funkcji i akcesoriów, takich jak niewielki skaner do noszenia na palcu do rejestracji kodów kreskowych. Efekt?  Terminale WT można łatwo wykorzystać w innych obszarach przedsiębiorstwa – np. w dziale przyjmowania towarów, gdzie odczyt kodów kreskowych na przesyłkach pozwalałby na przenoszenie towarów od rampy do magazynu w rekordowym czasie. A dzięki szerokiej ofercie urządzeń różnej wielkości i typu, np. takich jak urządzenia pokładowe do montażu w pojazdach magazynowych lub podręczne komputery mobilne z rękojeścią ułatwiające przyjmowanie towaru, partnerstwo z firmą Zebra zapewnia swobodę wyboru najodpowiedniejszego urządzeni z myślą o przyszłych zadaniach.

 

Film referencyjny

 

Oferowany przez firmę Zebra system voice picking jest kompatybilny z systemami WMS, dzięki czemu usprawnia i pomaga optymalizować prace magazynowe. Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom panującym w logistyce, system TekSpeech zapewnia rozwiązania, które usprawniają procesy kompletacji i zapewniają znacznie efektywniejsze działanie pracowników magazynowych, którzy, dzięki otrzymywaniu komend głosowych i wydawaniu potwierdzeń, w znacznie szybszym czasie są w stanie dokonać kompletacji zamówienia. Kompletacja stanowi najbardziej newralgiczny element w procesie logistycznym i nic dziwnego, że od lat pracuje się nad wdrożeniem metod, które zapewnią sprawniejsze i efektywniejsze wykorzystanie potencjału magazynów oraz pracowników magazynowych. Rozwiązanie voice picking zapewnia w tej kwestii rekordowe osiągnięcia, co zauważalne jest szczególnie w przypadku dużych i złożonych zamówień. Czas, który pozwala zaoszczędzić system TekSpeech, pozwoli na podniesienie efektywności i zwiększenie wydajności pracy każdego magazynu.